Mine-Portal

Náš Survival/Minigames server

Na tejto podstránke nájdeš všetky minihry, survival a nejaké info onich. Neznalcom odporúčeme si prečítať krátke info o minihrách, pomôže im to pri prvej hre. Na Survival serveri nájdeš aj bedňu (MineChest) ktorú si môžeš otvoril za kľúče ktoré získaš nákupom alebo iným spôsobom. (CS:GO princíp)

Ďalšie minihry/servery pripravujeme!


Pred pripojením na náš server si nezabudni prečítať pravidlá :)

Survival Server

Klasický Survival Server z ekonomikou, kde sa môžete zamestnať do rôznych povolaní a tak si zarábať peniaze. Postaviť si vlastnú residenciu a objavovať svet MineCraftu! Prípadne si zabojovať proti ostatným hráčom ktorý môžu byť kdekoľvek na obzore. Na tomto servery sa nachádza aj MineChesta, v ktorej sa dajú vyhrať exkluzívne veci!

Bedwars Minihra

Minihra bedwars, ciel hráčov je buď samostatne alebo v teame zničiť nepriateľskú posteľ a tu svoju si chrániť za každú cenu! Po zničení postele keď hráč zomrie už hru prehral. Na začiatku sa objavujú Bronze a Iron bary ktoré sa dajú použiť u Dealera na nákup potrebného vybavenia/blokov, v strede mapy zvykne byť zlato za ktoré si u dealera kúpite to najlepšie!

Buildbattle Minihra

Minihra buildbattle, ciel v tejto minihre je postaviť čo najkrajšiu stavbu podľa toho čo si hráči vyberú. Táto minihra sa dá hrať solo alebo aj v teamoch. V buildbattle je najdôležitejšie využiť kreativitu podľa danej témy a priestor ktorý daná aréna má. Vyhrá hráč ktorý získa najviac hlasov za najkrajšiu stavbu.

Getdown Minihra

Minihra getdown, ciel hráčov je sa dostať na spodok mapy, kde keď hráč počká 5 sekúnd vyhral danú mapu. V mape sa nachádzajú na blokoch Sea Lantern a Diamond Block mince, ktoré slúžia aby ste si po skončení kúpili vybavenie na PVP. Na mape sa nachádza aj blok "Špongia" na ktorý keď stúpite môžete mať šťastie a získať nejakú výhodu, alebo smolu ktorá vás môže hodiť až na začiatok mapy! Hra getdownu skončí až po pvp súbojoch v aréne po skončení getdown máp!

Skywars Minihra

Minihra skywars, ciel v tejto v minihre je na začiatku v truhlách si pozbierať potrebné bloky a vybavenie, aby ste sa mohli posunúť ďalej. V strede sa nachádzajú lepšie vybavenia ako na začiatku, ak hráč spadne z mapy tak automaticky prehral. Vyhráva ten ktorý ostane na mape ako posledný! Dá sa hrať solo aj teamový skywars.

MiniGames Survival

status Online

hraci 0/850

mc.mineportal.sk

Chat

smrtaktv

enderdragon wither

30.06.2020 20:05

smrtaktv
bor0

Ahoj ako pomôžem ? creeper

16.06.2020 13:41

bor0
dronda1

Cc už je aktivní admin?

16.06.2020 08:19

dronda1
bor0

wither Ahoj, no dobre to aby som sa zastavil na ten "čestný" súboj creeper

30.04.2020 12:34

bor0
Teplahlava25

Ahoj, bor0 ja stále čakám na ten fight :D .Bojíš sa ? 1v1 chicken chicken

29.04.2020 18:36

Teplahlava25

Zobraziť históriu

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.