Mine-Portal

Vzor žiadosti o práva

Späť na témy

Administrátor

bor0

Príspevkov: 1

Žiadať o admina odporúčame až po nejakej dobe hrania na našom servery. Budete poznať systém nášho servera a poznáte komunitu dobre. Hodnotiť túto žiadosť budú Zakladatelia MinePortalu a hlavný admin. Neskôr sa admini budu môcť pripojiť k danej žiadosti o admina. Každý žiadateľ o admina musí mať Discord a Origo Minecraft! Príklad: Minecraft Nickname: bor0 Discord: bor0#3703 Vek: 20 Bany: Nikdy som nemal ban. Odporučenie od Admina/Hl.Admina: Žiadne Ako dlho hráte minecraft: 3 roky Vaše Minecraft Skúsenosti(Pluginy atď..): Nastavovanie rôznych pluginov, spravovanie servera. Niečo v krátkosti o sebe: Volám sa Boris, pochádzam z Lesa a mám rád jahody. Nemusí tu byť hotová esej stačí pár viet o sebe... ÚDAJE: Minecraft Nickname: Musí byť identický s tým na webe (ak nieje nevadí, vyriešime...) Discord: Nutnosť aby sme vedeli priradiť rolu na Discord Servery. Vek: Slúži ako informativný údaj, čím ste starší tým viete mať väčšiu autoritu. (ked máš 20 a máš rozum ako 12 ročný tak tu žiadosť ani nevypisuj...) Bany: Uľahčí nám to prácu, dá sa to dohladať a je to informácie hlavne pre Adminov/Hl Adminov. Vaše MC Skúsenosti: Každý admin by mal ovládať aspoň základy pluginov ktoré bude môcť využívať. (Príkazy) Niečo v krátkosti o sebe: Stačí 2-3 vety ktoré su zmysloplné. Ide o krátky popis vašej osobnosti. Žiadosť odporúčame písať so serióznym zaújmom, spôsob akým žiadosť pošlete bude tiež rozhodovať o rozhodnuti A-Teamu. Pri žiadosti môžu byť smerované otázky na žiadateľa, ak by bolo A-Teamu niečo nejasné.

28.08.2019 10:05

Strana 1 z 1

< 1 >
Späť na témy

MiniGames Survival

status Online

hraci 2/850

mc.mineportal.sk

Chat

bor0

Jasné, vyriešené villager

5 dni

bor0
AsamDabo

Hej ja viem bola to chyba ale skús vybaviť aspoň moje veci späť a nech nespamuju. spider

5 dni

AsamDabo
bor0

áno, pozerám to a pôjdem sa s chlapcami porozprávať ked tu budú, no nemôžeš ich portovať k sebe ak nevieš kto to je a môže ťa zabiť... nabudúce si dávajte pozor a portujte sa radšej iba v reske aby Vás nezabili chicken

5 dni

bor0
AsamDabo

poslal som to na info@mineportal.sk dikiskeleton

5 dni

AsamDabo
bor0

daj si tuto na webe kontakt a tam maš kontaktné informácie alebo videa nahraj na nejaky server napr uložto a pošli nam nane odkaz, pozrieme nato a vyriešime villager

6 dni

bor0

Zobraziť históriu

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.